Terug naar overzicht
26 juni 2021

6BuEd coronaproof op teambuilding

Eind mei gingen onze leerlingen van 6BuEd – net zoals in echt bedrijf – op teambuilding! Corona zorgde voor wat extra uitdaging aangezien er op dat moment nog niet zoveel mogelijkheden waren! Creatief zijn was de boodschap 😉

Onze leerlingen stelden daarom een toffe wandelzoektocht op: aan de hand van coördinaten verzamelden ze een code waarmee ze een cijferslot moesten openen.

Uiteraard moest er tussendoor ook energie bijgetankt worden 😉 Daarom was er een stop bij de lokale ijsjeszaak!

Eenmaal het cijferslot gekraakt was, ontvingen ze een beker met het logo van hun minionderneming ‘HypeWear’!

Welkom @Pyxiscollege!

Pyxiscollege@KoningAlbertlaan (1ste graad)
Koning Albertlaan 26
3620 Lanaken
089/71 46 47
Pyxiscollege@Bessemerstraat
Bessemerstraat 443
3620 Lanaken
089/71 46 38
Pyxiscollege@Stationsstraat
Stationsstraat 232
3620 Lanaken
089/71 41 29

Inschrijven voor het schooljaar 2021-2022 is mogelijk vanaf 01/03/2021.

Op dat moment kan je hier je gegevens achterlaten.

string(93) "/customers/7/8/a/pyxiscollege.be/httpd.www/wp-content/plugins/expliciet-gdpr/gdpr/wall/nl.php"

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.