Terug naar overzicht
22 maart 2022

Paasactie van de ouderraad

De ouderraad ondersteunt initiatieven van onze leerlingen, ze dragen bij aan de verfraaiing en inrichting van de school of speelplaats of ze verrassen onze leerlingen op een warme zomerdag met een lekker ijsje. Om deze acties te kunnen blijven doen, verkopen zij mooie gekleurde, gekookte paaseitjes ten voordele van de ouderraad en dus ook ten voordele van onze leerlingen.

Een bestelling plaatsen kan nog tot en met vrijdag 25 maart via het bestelformulier (zie smartschool). Jullie mogen dit bestelformulier ingevuld inleveren op jullie secretariaat of doorsturen naar info@pyxiscollege.be of via een smartschoolbericht. Betalen kan door een envelop met het gepaste bedrag af te geven op je secretariaat. De bestellingen worden aan onze leerlingen meegegeven op 1 april, de laatste schooldag voor de paasvakantie. Smakelijk!

Welkom @Pyxiscollege!

Pyxiscollege@KoningAlbertlaan (1ste graad)
Koning Albertlaan 26
3620 Lanaken
089/71 46 47
Pyxiscollege@Bessemerstraat
Bessemerstraat 443
3620 Lanaken
089/71 46 38
Pyxiscollege@Stationsstraat
Stationsstraat 232
3620 Lanaken
089/71 41 29

Inschrijven voor het schooljaar 2021-2022 is mogelijk vanaf 01/03/2021.

Op dat moment kan je hier je gegevens achterlaten.

string(93) "/customers/7/8/a/pyxiscollege.be/httpd.www/wp-content/plugins/expliciet-gdpr/gdpr/wall/nl.php"

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologie├źn (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.