Terug naar overzicht
06 oktober 2021

Pizzaslag: 28 oktober

28 oktober 2021 organiseren we opnieuw een heuse pizzaslag voor de 1ste graad! De volledige winst stroomt integraal terug naar onze leerlingen en we sponsoren op die manier ook onze teambuildingssportdag. Alle gerechten worden ambachtelijk klaargemaakt en vers geleverd. Pizza’s kunnen tot 3 dagen bewaard worden (max 3°C), pastagerechten tot 10 dagen. Invriezen kan natuurlijk ook steeds. 

Gevulde buikjes, democratische prijzen, lekkere huisbereide Italiaanse gerechten, geen voorbereidingswerk in de keuken en tegelijk onze leerlingen steunen. 

Hoe ga je te werk? Klik op https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScN-IXUZ7MA7x17A9ajsDnCjTN-F6PPHM-75uNSJ_M4kgi8-g/viewform

Vul jouw gegevens in alsook de gerechten met bijhorende aantallen. Wil je graag meer dan bv. 10 pizza’s margarita? Mail dit dan naar stefanie.cleuren@pyxiscollege.be zodat we dit handmatig kunnen aanpassen. Dan geef je het totaalbedrag in. Als laatst kies je de gewenste betalingswijze. Wij zorgen voor de rest!

De gerechten mogen afgehaald worden op 28 oktober 2021 tussen 16u en 19u tijdens de oudercontacten in de eetzaal.

Welkom @Pyxiscollege!

Pyxiscollege@KoningAlbertlaan (1ste graad)
Koning Albertlaan 26
3620 Lanaken
089/71 46 47
Pyxiscollege@Bessemerstraat
Bessemerstraat 443
3620 Lanaken
089/71 46 38
Pyxiscollege@Stationsstraat
Stationsstraat 232
3620 Lanaken
089/71 41 29

Inschrijven voor het schooljaar 2021-2022 is mogelijk vanaf 01/03/2021.

Op dat moment kan je hier je gegevens achterlaten.

string(93) "/customers/7/8/a/pyxiscollege.be/httpd.www/wp-content/plugins/expliciet-gdpr/gdpr/wall/nl.php"

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.